PopisPRACOVNÍK/-ICE SKLADU
- PP na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou),
- Náplň práce: Balení knih do ochranných fólií
- Požadujeme: minimálně ÚSO vzdělání (s výučním listem), spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, flexibilitu, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, počítačová gramotnost výhodou
- Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, kulturní aktivity, možnost úpravy pracovní doby, parkování zdarma, možnost dalšího vzdělávání (kurzy angličtiny, základní knihovnický kurz).
Finanční ohodnocení podle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění - platová tř. 7, zařazení dle vzdělání a dosažené praxe.
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail Bohdana.Hladikova@svkhk.cz nebo písemně na adresu: Hradecká 1250, 500 03 Hradec Králové, jako součást přihlášky zašlete strukturovaný životopis a kopii dokladu o vzdělání
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHradecká 1250/2, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně13478 Kč Mzda maximálně16913 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
  • Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
  • Kontakt : Bohdana Hladíková
  • Telefon : +420 494 946 224
  • Adresa : Hradecká 1250/2, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

vzdělání

možnost

pracovníkice

platových

platném

správě

službách

veřejných

zaměstnanců

poměrech