PopisNÁPLŇ PRÁCE: dopomoc seniorům s běžnými denními činnostmi (osobní hygieny, koupání, rozvoz a podání stravy a tekutin, atd.), vedení individuálních záznamů o průběhu poskytované sociální služby (tzv. klíčový pracovník)
POŽADAVKY: čistý výpis z rejstříku trestů, rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb. (není podmínkou, kurz lze absolvovat do 18 měsíců od nástupu do pracovního poměru), kladný přístup k seniorům
NABÍZÍME: masáže, obědy a pitný režim zdarma, solno-jodová jeskyně přímo v zařízení zdarma i pro rodinné příslušníky
KONTAKTY: osobně, telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěJaroměřice 271, 569 44 Jaroměřice u Jevíčka Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Domov na Kalvárii s.r.o.
  • Domov na Kalvárii s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Voráčová
  • Telefon : +420 608 735 333
  • E-mail : domov.kalvarie@seznam.cz
  • Adresa : Jaroměřice 271, 569 44 Jaroměřice u Jevíčka

Klíčová slova

zdarma

kurz

přístup

službách

dle

zákona

podmínkou

lze

absolvovat

měsíců