PopisNáplň práce:
příprava asijských pokrmů a asijských specialit - vietnamská kuchyně

Požadavky:
znalost vietnamské kuchyně; výhodou - znalost vietnamského jazyka

Nabízíme:
podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: congdong@seznam.cz;
- telefonicky (pondělí až středa 15,00 - 17,00hod.) na čísle 775 468 684;
- osobně POUZE po předchozí telefonické domluvě

Místo výkonu práce: Le Thuy Bui, náměstí T. G. Masaryka č.p. 92, 751 31 Lipník nad Bečvou Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz Pracovištěnáměstí T. G. Masaryka 92, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Le Thuy Bui
  • Le Thuy Bui
  • Kontakt : Le Thuy Bui
  • Telefon : +420 775 468 684
  • E-mail : congdong@seznam.cz
  • Adresa : náměstí T. G. Masaryka 92, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou

Klíčová slova

asijských

náplň

domluvěmísto

1700hod

čísle

684

osobně

předchozí

telefonické

výkonu