PopisPRACOVNÍK/-ICE SKLADU A ÚKLIDU
NABÍZÍME:
- Pracovní uplatnění v neziskové organizaci
- Pracovní poměr na dobu určitou - po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti
POŽADUJEME:
- výpis z RT
- Komunikační schopnosti
- Aktivní přístup
- Vhodné i pro pracovníky OZP
NÁPLŇ PRÁCE:
- Příjem a evidence materiální pomoci
- Výdej materiálních darů klientům a veřejnosti ze skladů materiální pomoci
- Úklid ubytovacích jednotek a dalších prostor AD
- Úklid kanceláří zaměstnavatele v budově Business Centra v 5. patře (501 - 516)
- Vedení skladů materiální pomoci
NÁSTUP:
- ihned
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte co nejdříve e-mailem nebo poštou na níže uvedené adresy.
HLÁSIT SE: Turková Andrea, tel.: 476 101 261, e-mail: turkova@most-diakonie.cz, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě na adrese: Tř. Budovatelů 2957, Business centrum - 5.patro, Most Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě - 3, tř. Budovatelů 2957/108, 434 01 Most 1 Mzda minimálně14050 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě
  • Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě
  • Kontakt : Andrea Turková
  • Telefon : +420 476 101 261
  • Adresa : Diakonie ČCE - Středisko sociální pomoci v Mostě - 3, tř. Budovatelů 2957/108, 434 01 Most 1

Klíčová slova

pracovní

materiální

skladů

business

pomoci

úklid

dobu

ihned strukturovaný

dopisem

motivačním