PopisJedná se o práci pro dceřinou společnost čínské logistické společnosti, náplní práce bude podílet se na provozu a řízení logistických projektů.

Požadujeme:
znalost čínštiny slovem i písmem nutná, jedná se o práci pro čínské zákazníky společnosti, plynulá angličtina výhodou
bakalářské nebo vyšší vzdělání, hlavně v obchodním nebo hotelovém managementu
min. dvouletá pracovní praxe výhodou
pokročilé komunikační a koordinační schopnosti, práce pod tlakem, svědomitost a odpovědnost

Náplň práce:
- spolupráce s vedoucím oddělení, který má na starosti provoz oddělení služeb pro podniky, podporu investic atd.
- plnění pokynů vedoucího oddělení, který má na starosti pronájem a každodenní správu veletržního prostoru
- plnění pokynů vedoucího oddělení při zobrazování výběru produktů a jednání s dovozci a vývozci výrobků, dokování
- zodpovědnost za inovaci a propagaci produktů orientovaných na služby pro zvýšení spokojenosti zákazníků
- zodpovědnost za spolupráci a vyjednávání prostřednictvím různých komunikačních kanálů s dodavateli, obchodní jednání a následné projekty spolupráce
- zodpovědnost za zohlednění potřeb trhu
- odpovědnost za komunikaci a koordinaci s ostatními odděleními

Místo výkonu práce:
Pannattoni Park Prague Airport II E48,273 51 Pavlov, občasně Praha

Zaměstnanecké výhody:
stravenky
další benefity dle osobního pohovoru

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEurope Huajie Development s.r.o., pracoviště, Pannattoni Park Prague Aiport II, Zahradní č.e. 41, Pavlov, 273 51 Unhošť Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Europe Huajie Development s.r.o.
  • Europe Huajie Development s.r.o.
  • Kontakt : Sari Shang
  • E-mail : sari.shang@eurohj.cn
  • Adresa : Europe Huajie Development s.r.o., pracoviště, Pannattoni Park Prague Aiport II, Zahradní č.e. 41, Pavlov, 273 51 Unhošť

Klíčová slova

oddělení

zodpovědnost

jedná

jednání

práci

vedoucího

pokynů

plnění

starosti

produktů