PopisNástup ihned nebo dohodou. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Buriánková tel.: 777 749 774, e-mail stanicnidp@adpsanco.cz.
Požadujeme:
- Odbornou a zdravotní způsobilost.
- Osvědčení k výkonu povolání.
- Praxe v oboru zdravotnictví.
- Samostatnost, zodpovědnost a odolnost vůči psychické zátěži.
- Vlídný lidský přístup, empatii a loajálnost.
Náplň práce: dlouhodobá ošetřovatelská péče o pacienty na lůžkovém oddělení v nepřetržitém provozu na plný úvazek.
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu.
- Možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů.
- Mzdové ohodnocení dle vnitřních předpisů a délky praxe : od 17 000,- Kč.
- Možnost stravování. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěADP-SANCO s.r.o., Vrahovická 721/109, Vrahovice, 798 11 Prostějov 6 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

ADP - SANCO s.r.o.
  • ADP - SANCO s.r.o.
  • Kontakt : Monika Buriánková
  • Telefon : +420 777 749 774
  • E-mail : stanicnidp@adpsanco.cz
  • Adresa : ADP-SANCO s.r.o., Vrahovická 721/109, Vrahovice, 798 11 Prostějov 6

Klíčová slova

praxe

tel

možnost

nástup

pacienty

lůžkovém

oddělení

nepřetržitém

provozu

plný