PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: lenka.drobilkova@arlaplast.com

Místo výkonu práce - Arla Plast s.r.o., Královský Vrch č.p. 1982, 432 01 Kadaň 1

POŽADUJEME:
" Min. vyučen
" Praxe ve výrobním závodě či na obdobné pozici vítána
" základní Znalost práce s PC výhodou
" Technické myšlení, manuální zručnost
" Způsobilost k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou
" Flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost

NÁPLŇ PRÁCE:
" Příjem výrobního a balícího materiálu
" Vyskladnění výrobního a balícího materiálu
" Manipulace s materiálem v rámci skladu
" Příprava materiálu pro výrobu, zavážení linek
" Aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování skladových systémů
" Práce ve 2směnném provozu

NABÍZÍME:
" Práci ve stabilní a úspěšné zahraniční společnosti
" Odpovídající platové ohodnocení
" Příspěvek na dopravu, příspěvek na péči o zdraví, příspěvky zaměstnavatele na důchodové/životní připojištění, zdravotní volno
" 5 týdnů dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
" Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKrálovský Vrch 1982, 432 01 Kadaň 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20500 Kč Nastoupit od2019-04-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Arla Plast s.r.o.
  • Arla Plast s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Drobílková
  • Telefon : +420 474 698 034
  • E-mail : lenka.drobilkova@arlaplast.com
  • Adresa : Královský Vrch 1982, 432 01 Kadaň 1

Klíčová slova

balícího

výrobního

práce

případě

2směnném

společnosti quot odpovídající

zahraniční

úspěšné

stabilní