PopisNáplň práce: příprava expedice; příjem a výdej materiálu ze skladu; zaskladňování materiálu
provádění vykládky a nakládky materiálu a výrobků ve venkovních prostorech; kontrola materiálů podle dodacího listu
Požadavky: min. vyučení; oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku výhodou;
přesnost, zodpovědnost a pečlivost; uživatelská znalost práce s PC; flexibilita
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení 21.000,- - 26.000,-Kč
profesní školení; týden dovolené navíc, stravenky; práci v perspektivní zahraniční společnosti
Zájemci se mohou přihlásit do výběrového řízení na recepci, či na email: jana.novakova@avire-global .com

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOkružní 2615, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Avire s.r.o.
  • Avire s.r.o.
  • Kontakt : Jana Nováková
  • E-mail : jana.novakova@avire-global.com
  • Adresa : Okružní 2615, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práce

řízení

materiálu

týden

uživatelská

znalost

flexibilitanabízíme

dobré

finanční

ohodnocení21000