PopisKontakt: Rychnovská Michaela, tel.: 607 025 184, e-mail: michaela.rychnovska@whitecell.cz

Do naší společnosti hledáme aktivního a kreativního markeťáka, který se nebojí výzev, má vlastní nápady a je připraven věci dotahovat. Budete zodpovědni za kompletní marketingovou strategii a realizaci našich třech společností, kde to nebude lehká práce, ale dostanete obrovský prostor na vlastní nápady a seberealizaci. Budete zároveň pracovat v malém kolektivu mladých a snaživých lidí. Nejsme žádný korporát, kde je možné se schovat, na druhou stranu, Vaše práce bude vidět!

Co budete dělat:
Spolupráce na tvorbě marketingové strategie společnosti
Sledování aktuálních trendů trhu a cílené směřování marketingových aktivit
Příprava a realizace marketingových kampaní, včetně jejich vyhodnocení
Správa obsahu webových stránek, sociálních sítí, tvorba strategie on-line marketingu a on-line prodejních kanálů
Spolupráce na vizuální a obsahové tvorbě propagačních materiálů
Aktivní komunikace s mediálními a obchodními partnery
Shromažďování a analýza informací o výkonnosti kampaní k měření návratnosti investic
Vymýšlení změn a obsahu webových prezentací

Co požadujeme za zkušenosti a vlastnosti:
Rychlé přemýšlení, rozhodování, studnice nápadů
Umět si práci zkoordinovat a naplánovat, být samostatný
Cit pro grafiku a design
Velmi dobrou schopnost psaného textu
Kreativita, nápady, schopnost něco vymyslet, odprezentovat a dotáhnout do konce
Alespoň základní marketingovou praxi

Když budete umět navíc tak to bude bonus:
Orientace na on?line marketing, sociální sítě
Základní Znalost Google Analytics, Adwords, Sklik, ideálně i e-mailingových nástrojů
Základní přehled o IT světě a technologiích

A co u nás nabízíme:
Zajímavou a různorodou práci v pohodovém pracovním kolektivu
Prostor pro seberealizaci a osobnostní růst
Možnost nastavit vlastní marketingový plán a k tomu výkonnostní bonusy!
Pěkné kanceláře na metru C, zastávka autobusu, nákupní centrum, lékárna... vše do 100m od budovy.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěProsecká 851/64, Prosek, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

WhiteCell CZ, s.r.o.
  • WhiteCell CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Rychnovská
  • Telefon : +420 607 025 184
  • Adresa : Prosecká 851/64, Prosek, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

nápady

online

vlastní

kampaní

marketingových

práce

marketingovou

webových

práci

schopnost