PopisCo vás čeká
- Správa nemovitostí
- Zajištění běžné údržby
- Příprava investičních akcí (návrh, plánování, realizace, dozor)
- Výběr a koordinace subdodavatelů
- Jednání s úřady
Jaké znalosti a dovednosti požadujeme
- SŠ vzdělání stavebního zaměření
- Znalost stavební legislativy
- Schopnost samostatné práce
- Zodpovědnost za výsledky
Výhodou bude, pokud budete mít
- Praxi v oboru
Nabízíme
- Stabilní práci v zavedené a dynamicky se rozvíjející společnosti
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Zázemí a benefity velké společnosti (zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i Vaše rodinné příslušníky, stabilizační půjčka, spořící pojištění, sociální program, výhodné mobilní tarify, slevy na zboží a služby aj.)
Nástup možný ihned. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova č.p. 1424/78, 587 32, Jihlava Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

ICOM transport a.s.
  • ICOM transport a.s.
  • Kontakt : Jindřiška Němcová
  • Telefon : +420 567 121 209
  • E-mail : personalni@icomtransport.cz
  • Adresa : Jiráskova č.p. 1424/78, 587 32, Jihlava

Klíčová slova

čeká

autobusy

dynamicky

rozvíjející

společnosti

pracovní

poměr

dobu

neurčitou

zázemí