PopisKontakt e-mailem marie.hruskova@bohemilk.cz.
SOU/SŠ
Pracovní náplň:
- zodpovědnost za provoz svěřených strojních zařízení
a ostatního majetku na středisku
- řízení činností svěřených pracovníků
- evidence poruch a zabezpečování jejich odstranění
- zpracování podkladů pro objednávání náhradních dílů a spotřebního materiálu
- vedení evidence nářadí a spotřebního materiálu u pracovníků na středisku.
Požadavky:
- přirozená autorita, vůdčí a řídící schopnosti, technická zdatnost, flexibilita.
Nabízené výhody:
- zázemí stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, výkonnostní a motivační odměny, 4 dny sick days, příspěvek Cafeteria, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPodzámčí 385, 517 73 Opočno Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

BOHEMILK, a.s.
  • BOHEMILK, a.s.
  • Kontakt : Marie Hrušková
  • E-mail : marie.hruskova@bohemilk.cz
  • Adresa : Podzámčí 385, 517 73 Opočno

Klíčová slova

příspěvek

svěřených

evidence

spotřebního

finanční

řídící

schopnosti

technická

zdatnost

flexibilita nabízené