Popismísto výkonu práce : Zahradní 1946/42b, Bruntál
Hledá do svého kolektivu kolegu na pozici:

Metrolog, kontrolor jakosti

Náplň práce
o zpracovávání měřicích a kalibračních postupů
o kategorizace měřidel, jejich značení, kalibrace a ověřování měřidel
o zavádění postupů měření ve výrobě a připomínkování technologických postupů
o kontrola kvality vstupních materiálů i hotových výrobků
o komunikace s dodavateli i odběrateli
o zajišťuje dozorčí činnost a vede k tomu související dokumentaci
o spolupráce s dalšími odděleními (výroba, expedice, odbyt)

Požadujeme
o středoškolské vzdělání technického zaměření
o znalost AJ, nebo NJ na pokročilé úrovni
o uživatelská znalost balíčku MS Office
o ŘP sk. B - aktivní řidič
o praxe v oblasti metrologie je výhodou
o samostatnost a pečlivost
Nabízíme
o odpovídající platové ohodnocení od 25.000,- Kč/ měsíc
o další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance
o zaměstnání na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned
životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru
Z : 26.4.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStyroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Styroprofile, a.s.
  • Styroprofile, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • E-mail : radek.krvac@styrogroup.cz
  • Adresa : Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

postupů o

znalost

místo

aktivní

pečlivost nabízímeo

samostatnost

výhodou o

metrologie

oblasti

praxe