PopisJsme ADAM DESIGN a naší činností je design a vývoj výrobků a vozidel. Pro zákazníky navrhujeme nejen líbivý a prodejně úspěšný design, ale také funkční konstrukční řešení včetně výroby prototypů viz http://www.adamdesign.cz/cs/reference/.

Aktuálně hledáme Pomocníky na úklid průmyslových prostor / dílny / skladu.

Náplň práce a co by bylo vaší zábavou:
Úklid výrobních prostor, haly a skladů
Mytí podlah, vysávání koberců a vynášení odpadu
Umývání oken, strojů a zařízení

Co bychom uvítali?
Musí na Vás být spolehnutí (to znamená, že do práce dorazíte a vše co máte za úkol, pečlivě uklidíte)
Zkušenost s úklidem není podmínkou. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěADAM DESIGN s.r.o.-provozovna, Adamov 496, 679 04 Adamov 1 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-04-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

ADAM DESIGN s.r.o.
  • ADAM DESIGN s.r.o.
  • Kontakt : Monika Karlíková
  • Telefon : +420 737 500 639
  • E-mail : karlikova@adamdesign.cz
  • Adresa : ADAM DESIGN s.r.o.-provozovna, Adamov 496, 679 04 Adamov 1

Klíčová slova

prostor

práce

vaší

zábavou úklid

výrobních

haly

skladů mytí

podlah

vysávání

koberců