PopisCZ-ISCO: 71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)
- Místo výkonu práce: Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody
- Náplň práce: budování a opravy staveb, údržba a obnova zdiva budov, příprava stavebního materiálu
- Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, všestrannost a zálibu v oboru stavebnictví
- Nabízíme: zvláštní peněžité odměny, pitný režim, pracovní oděvy, příspěvek na stravování
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně14280 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

MALINA - VRŠE s.r.o.
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Šmidrkal
  • Telefon : +420 731 757 450
  • E-mail : pavel.smidrkal@malina-vrse.info
  • Adresa : Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

práce

czisco

peněžité

samostatnost

spolehlivost

pečlivost

všestrannost

zálibu

oboru

stavebnictví