PopisPožadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, nejlépe obráběč kovů; spolehlivost a pečlivost; součástí pracovní pozice je týmová spolupráce a častá komunikace
Pracovní náplň: Během své práce budete v úzkém kontaktu s kolegy z mechanické dílny. Vaším úkolem bude výdej a příjem nástrojů, měřidel, přípravků a spotřebního materiálu. Budete vybírat, upínat a přeměřovat nástroje dle požadavků pracovníků mechanické dílny. Mezi pracovní úkoly bude patřit i kontrola a přebrušování nástrojů. Součástí Vaší práce bude i zakládání požadavků v SAP.
Pracovní doba Vám uteče díky: rozmanité práci, která se nikdy neopakuje modernímu vybavení pracoviště špičkovými technologiemi dobré partě kolegů, kteří rozumí svému řemeslu
Nabízíme: mzda od 22 240,- Kč + 15% prémie, 13.a 14 mzda.

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete svůj doprovodný dopis a strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:
Groz-Beckert Czech s.r.o.
Mgr. Kateřina Šítalová
U Sirkárny 739/3
370 04 České Budějovice
katerina.sitalova@groz-beckert.com
tel: 387 016 347
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěU Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně22240 Kč Mzda maximálně25576 Kč Nastoupit od2019-04-30

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

  • Groz-Beckert Czech s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Mgr. Šítalová
  • Telefon : +420 387 016 347
  • E-mail : katerina.sitalova@groz-beckert.com
  • Adresa : U Sirkárny 739/3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

dílny

požadavků

mechanické

uvedenou

práce

pracovní

součástí

nástrojů

vybavení

modernímu