PopisMísto výkonu práce:
- Čenkov, Odolena Voda

Prvotní kontakt:
- tel.: 733 780 537
- e-mail: martin.smejkal@colas.cz
- osobně - Lom Čenkov, Odolena Voda

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
- řízení, obsluha a údržba stavebních strojů a zařízení pro výrobu drceného kameniva
- kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých závad) . - příprava/zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
Požadujeme:
- praxi při obsluze stavebních strojů, praxe v těžbě stavebních surovin výhodou
- kvalifikaci: strojnický průkaz (možnost zprostředkování kurzu strojníka)
- řidičský průkaz sk. T min., sk. B – aktivní řidič . Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy (sezonní, měsíční, roční)
- nástup ihned, možnost dlouhodobé spolupráce
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky 110 Kč, týden dovolené navíc, Cafeterie 8400 Kč/rok, příspěvek na penzijní pojištění 6000 Kč/rok, Multisport karta, odměny Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOLAS CZ, a.s. - Odolena Voda, Čenkov, Odolena Voda Mzda minimálně23500 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

COLAS CZ, a.s.
  • COLAS CZ, a.s.
  • Kontakt : Martin Smejkal
  • Telefon : +420 733 780 537
  • E-mail : martin.smejkal@colas.cz
  • Adresa : COLAS CZ, a.s. - Odolena Voda, Čenkov, Odolena Voda

Klíčová slova

stavebních

strojů

průkaz

práce

čenkov

možnost

výkonu

zařízení

kčrok