PopisSPŘEDÁK VÝROBNÍ LINKY
Požadavky:
- manuální zručnost, spolehlivost
- vhodné pro zámečníky, automechaniky, údržbáře strojů
Náplň práce:
- obsluha stroje pro výrobu obalů
- seřizování, základní údržba stroje
- vyhl. 50/78 Sb.výhodou
Práce ve 2 směnném režimu - nabízíme 6 týdnů placeného volna (5týdnů dovolené + 5 dní sick days)
Ohodnocení dle individuálních schopností a samostatnosti při řešení úkolů
Tel. kontakt možný od 8.00 - 15.00 hodin.
výkonnostní prémie, závodní stravování
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMILCOM a.s.- pracoviště, Hradecká 1456, 544 01 Dvůr Králové nad Labem Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

MILCOM a.s.
  • MILCOM a.s.
  • Kontakt : Petra Gultová
  • Telefon : +420 499 320 282
  • E-mail : gultova@milcom-as.cz
  • Adresa : MILCOM a.s.- pracoviště, Hradecká 1456, 544 01 Dvůr Králové nad Labem

Klíčová slova

spředák

dle

týdnů

placeného

volna

5týdnů

dovolené

dní

sick

days ohodnocení