PopisNáplň práce:
* seřizování a obsluha konvenčních i číslicově řízených obráběcích strojů při frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování části strojů i součástí
* frézování plochých a skříňových součástí, osazení, vybrání, drážek, rybinových tvarů, vaček, ozubení i závitů na konzolových frézkách, portálových a jednoúčelových frézkách, frézkách na ozubení a závitových frézkách
* hoblování ploch, osazení, drážek, vybrání a úkosů na hoblovacích strojích
* broušení rozměrných ploch na hoblovacích strojích přídavným brousícím zařízením

Co po vás požadujeme:
* SOU, obor obráběč kovů
* praxe v oboru výhodou, ale zaučíme i šikovné absolventy
* znalost systému Sinumerik 840d velkou výhodou
* dobrý zdravotní stav
* zodpovědný přístup

Co vám můžeme nabídnout:
* obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
* 5 týdnů dovolené
* náborový příspěvek až 10.000 Kč
* příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
* výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
* ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
* zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
* stabilní a perspektivní zaměstnání
* kariérní růst Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBrníčko 1032, 783 91 Uničov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T17:32:57

Společnost

UNEX Slévárna, s.r.o.
  • UNEX Slévárna, s.r.o.
  • Kontakt : Monika Konečná
  • Telefon : +420 585 072 710
  • Adresa : Brníčko 1032, 783 91 Uničov 1

Klíčová slova

frézkách

frézování

součástí

ploch

drážek

hoblování

strojů

osazení

příspěvek