PopisPožadavky: orientace v oboru cyklodílů a cyklodoplňků - výhodou.
Náplň práce: vychystávání zboží, balení zboží, balení balíků.
Tato práce je fyzicky náročnější, vhodná pro muže.
Výhody: práce v mladém kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení.
Pracovní doba v rozmezí od 07:00 - 15:00 hod., od pondělí do pátku. (V sezónním období od 06:00.)
NEKUŘÁCKÉ PRACOVIŠTĚ!
Výhody: po zapracování prodloužení pracovního poměru. Sick days (dny pro nemoc).
Pracovní doba 7,5hod. Placená přestávka na oběd, příspěvky na obědy. Možnost nákupu cyklistického zboží za zvýhodněné ceny.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKCK Cyklosport-Mode, s. r. o. - Kvítkovice, Bartošova 348, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně105 Kč Mzda maximálně140 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

KCK Cyklosport-Mode, s. r. o.
  • KCK Cyklosport-Mode, s. r. o.
  • Kontakt : Laura Kmentová
  • Telefon : +420 775 693 699
  • E-mail : personalni@kckcyklosport.cz
  • Adresa : KCK Cyklosport-Mode, s. r. o. - Kvítkovice, Bartošova 348, Kvítkovice, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

zboží

práce

doba

balení

požadavky

nemocpracovní

pracoviště výhody

zapracování

prodloužení

pracovního