PopisKontakt e-mailem hr@banhmiba.cz

Nástup do zaměstnání dle domluvy.
Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe 1 rok, zkušenost s asijskou kuchyní vítána, rád se učit novým věcem podmínkou, nekonfliktní, komunikativní, loajální, organizační schopnosti, zodpovědnost za konanou práci, bezúhonnost, zdravotní průkaz

Pracovní náplň: zajištění kuchařské činnosti a přípravných prací, porcování masa, dodržovaáníreceptur a postupů, přijímka zboží, výpomoc s kompletací jídel, odpovědnost za kvalitu podávaných jídel, dodržování Haccp a veškerých hygienických norem, pracovní doba krátký dlouhý týden

Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, příjemné prostředí, zajištěné stravování Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBanh-mi-ba s.r.o. Praha, Praha Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-07-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

banh-mi-ba s.r.o.
  • banh-mi-ba s.r.o.
  • Kontakt : Petr Míšek
  • Telefon : +420 720 509 762
  • E-mail : misek@banhmiba.cz
  • Adresa : Banh-mi-ba s.r.o. Praha, Praha

Klíčová slova

praxe

zaměstnání

jídel

kontakt

dodržování

porcování

masa

dodržovaáníreceptur

postupů

přijímka