PopisPP na dobu určitou 1 rok
Náplň práce: manipulace se zbožím od dodavatelů, naskladňování zboží ve skladu obchodního domu, práce se scanerovým systémem, následný výdej zboží zákazníkům
Požadujeme: ÚSO/SŠ vzdělání, praxe v oboru (zkušenosti s VZV výhodou), fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, ochota a komunikativnost (komunikace se zákazníky při výdeji zboží), časovou flexibilitu (práce na směny a během víkendů - krátký a dlouhý týden, bez požadavků na noční směny)
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti, zvyšování kvalifikace formou odborných školení, získání oprávnění pro vedení VZV, atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky, věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích, progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů, stravenky
Kontakt: e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSconto Nábytek, s.r.o.-provozovna v ČB, U Voříškova dvora 2743, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Sconto Nábytek, s.r.o.
  • Sconto Nábytek, s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Jásek
  • E-mail : kariera@sconto.cz
  • Adresa : Sconto Nábytek, s.r.o.-provozovna v ČB, U Voříškova dvora 2743, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

zboží

práce

vzv

dobu

odborných

zaměstnanecké

atraktivní

vedení

oprávnění

získání