PopisSKLADNÍK/SKLADNICE-
Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta / ku na pozici:
SKLADNÍK
Náplň práce:
- manipulace s finálními výrobky, svážení palet z produkce a zaskladnění do skladu
- načtení dílů na sklad prostřednictvím skeneru/čtečky
- navážení obalového materiálu do výroby dle požadavků výroby
Požadujeme:
- prokazatelná zkušenost s řízením VZV, platný řidičský průkaz skupiny B
- schopnost samostatné práce se skenerem, základní znalost práce na PC
- spolehlivost
- třísměnný provoz
Nabízíme:
- pestrou práci v neustále rostoucí mezinárodní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení, benefity
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost víkendových přesčasů
- nástup možný ihned
Kontakt:
V případě zájmu zašlete Váš životopis v českém jazyce na email: personal@tecmaplast.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěTECMAPLAST CZ, s.r.o. [1], Kněžnice 125, 50601 Jičín 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Vendula Frumertová
  • Telefon : +420 493 523 946
  • E-mail : personal@tecmaplast.cz
  • Adresa : TECMAPLAST CZ, s.r.o. [1], Kněžnice 125, 50601 Jičín 1

Klíčová slova

mezinárodní

práce

skladníkskladnice stabilní

b schopnost

samostatné

skenerem

základní

znalost

pc spolehlivost třísměnný