PopisTradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO do své prodejny v Českých Budějovicích (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

POŽADAVKY: Odborné vyučení bez maturity; Praxi na dané pozici a ve vedení lidí;
Základní znalost práce na PC; Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování;
Zodpovědný přístup k práci; Samostatnost; Loajalita; Zdravotní průkaz; Výpis z rejstříku trestů
NÁPLŇ PRÁCE: Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho;
Komunikace a obsluha zákazníků; Obsluha pokladny;
Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti;
Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách;
Kontrola kvality, čerstvosti zboží; Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka;
Zpracování administrativních úkolů spojených s chodem prodejny;
Plnění cílů firmy - obrat, inventury, provozní náklady;
Objednávání a příjem zboží včetně spotřebního materiálu;
Zpracování drobného vydání; Přidělování pokladní hotovosti a její kontrola
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 13:00 hodin, odpolední směna od 13:00 - 21:00 hodin a 1x za 14 dní ranní/odpolední směna o víkendu.
NABÍZÍME: Práci ve stabilní české společnosti; Zajímavé finanční ohodnocení;
Čtvrtletní výkonnostní bonusy; Stravenky; Příspěvek na penzijní připojištění;
Odměnu za práci o víkendech a svátcích; Slevové poukázky na nákup zboží; Lázně;
Zaškolení na prodejně; Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP.

Kontakt: telefonicky (PO - PÁ, 8:00 - 18:00 hod) nebo e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - areál Penny Market, M. Horákové 1583, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Kellerová
  • Telefon : +420 725 263 697
  • E-mail : prace@novak-mu.cz
  • Adresa : NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - areál Penny Market, M. Horákové 1583, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

zboží

práci

práce

směna

obsluha

hodin

české

spojených

spotřebního

ranní