PopisJedná se o práci na pneuservisu, servisu osobních a dodávkových vozidel a lakovny
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání
Praxe v oboru opravárenství výhodou
Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Ochota učit se novým věcem
Řidičské oprávnění sk. B
Uživatelská znalost práce na PC
Náplň práce:
Vytváření zakázkových listů k opravám vozidel
Vedení skladového hospodářství (příjem výdej materiálu)
Komunikace se zákazníky, komunikace s mechaniky
Vyúčtovávání zakázek, fakturace, pokladna
Jednosměnný provoz
Penzijní připojištění, tuzemské stravné v maximální výši povolené legislativou, firemní telefony, slevy na tankování, příspěvky na pobyty dětí, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
První kontakt emailem nebo telefonicky 8:00-15:00 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihlavská 759/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

ZDAR, a.s.
  • ZDAR, a.s.
  • Kontakt : Šárka Pečinková
  • Telefon : +420 734 393 939,566 696 174
  • E-mail : prace@zdar.cz
  • Adresa : Jihlavská 759/4, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

slevy

jízdné

jedná

telefony

firemní

legislativou

povolené

výši

maximální

příspěvky