PopisNáplň práce:
- poskytuje specializovanou péči o klienty v oboru reprodukční medicíny;
- příjem biologického materiálu, příprava vzorků;
- práce s moderní laboratorní technikou;
- práce s výpočetní technikou - laboratorním informačním systémem;
- rutinní i nadstandardní práce.

Požadujeme:
- ukončené středoškolské popř. vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant;
- iniciativu a pracovní nasazení, pozitivní a aktivní přístup, nárazově časovou flexibilitu;
- vstřícnost, odolnost vůči stresu a zátěži, ochotu učit se, samostatnost i schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
- mimořádnou pracovní příležitost v novém, moderním, proklientském pracovišti ASISTOVANÉ REPRODUKCE;
- stabilní pracovní pozici s potenciálem profesního růstu;
- pracovní poměr na plný pracovní úvazek, místo výkonu práce Šumperk;
- odpovídající mzdové ohodnocení;
- možnost kontinuálního vzdělávání;
- malý profesní kolektiv;
- firemní benefity: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování (stravenka v hodnotě 100 Kč), výhodný tel. rodinný tarif O2, asistenční služba - ELA (poradenství v oblasti právní, finanční, psychologické a zdravého životního stylu), nekuřácké prostředí.
Pracovní doba 7:00 - 15:30. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFERTIMED, s.r.o. - prac., Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

FERTIMED, s.r.o.
  • FERTIMED, s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Annenková
  • Telefon : +420 606 083 881
  • E-mail : marcela.annenkova@fertimed.cz
  • Adresa : FERTIMED, s.r.o. - prac., Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

pracovní

práce

oboru

šumperk

firemní

kolektiv

profesní

malý

vzdělávání

kontinuálního