PopisPožadavky:
"Odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb. v platném znění
"Spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, trpělivost, loajalita
"Zručnost, empatie, příjemné vystupování, umění jednat s lidmi
"Týmová spolupráce, schopnost samostatného rozhodování
"Alespoň minimální znalost práce na PC
Náplň práce:

"poskytování základní ošetřovatelské péče u dětí se zdravotním postižením dle individuálních potřeb
"Směny v nepřetržitém provozu, týdenní úvazek 37, 5 hod. / týden ( Ranní 7-19, Noční 19-7 )

Životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: darja.kuncova@nas-benjamin.cz nebo benjamin.kuncova@seznam.cz. Uzávěrka příjmu životopisů do 25. 5. 2019. Vybraní uchazeči budou kontaktováni na email nebo telefonicky.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěBenjamín, příspěvková organizace - Havířov, Moskevská 1588/7a, Město, 736 01 Havířov 1 Mzda minimálně22940 Kč Mzda maximálně33530 Kč Nastoupit od2019-04-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Benjamín, příspěvková organizace
  • Benjamín, příspěvková organizace
  • Kontakt : Darja Kuncová
  • Telefon : +420 596 541 149
  • E-mail : benjamin.kuncova@seznam.cz
  • Adresa : Benjamín, příspěvková organizace - Havířov, Moskevská 1588/7a, Město, 736 01 Havířov 1

Klíčová slova

dle

požadavky quotodborná

životopis

individuálních

potřebquotsměny

nepřetržitém

provozu

týdenní

úvazek

hod