PopisPLÁNOVAČ/-KA VÝROBY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: plánování optimální výrobní dávky s ohledem na to, jakou kapacitu mají jednotlivá pracoviště; Budete bdít nad plánem výroby, naskladněným materiálem a zároveň spolupracovat s mistry, ředitelem výroby i obchodním oddělením.
- Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, pečlivost, smysl pro systematičnost, zkušenost s informačním systémem HELIOS.
- Nabízíme: 6 dní sick days každý rok, 4 týdny dovolené, služební telefon, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Kravčíková Lenka Ing., tel.: 494 942 300, e-mail: kariera@hakel.cz. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 980, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

HAKEL spol. s r.o.
  • HAKEL spol. s r.o.
  • Kontakt : Lenka Kravčíková
  • Adresa : Bratří Štefanů 980, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

příspěvek

výroby

telefon

systematičnost

zkušenost

informačním

systémem

helios

nabízíme6

dní