PopisPŘÍPRAVA, PŘEDÁVÁNÍ A PŘEBÍRÁNÍ VOZIDEL OD ZÁKAZNÍKŮ + ADMINISTRATIVA
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Příprava vozidel na zapůjčení
- Předávání a přebírání vozidel od zákazníků
- Administrativní činnost - práce na PC
- Převoz aut dle aktuálních objednávek
Požadavky na zaměstnance, osobnostní předpoklady a dovednosti:
- Komunikativní a organizačně schopný
- Kandidáta, který se nebojí administrativní práce, ale nevadí mu i manuálně prace (kontrola auta,příprava pro zapůjčení....)
- Zodpovědnou osobu
- Aktivního a zkušeného řidiče
HLÁSIT SE: Vlček Tomáš Ing., e-mail: ttautosro@seznam.cz, tel.: 608024025, osobně po telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRadniční 3, 434 01 Most 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

TT AUTO s.r.o.
  • TT AUTO s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Vlček
  • E-mail : ttautosro@seznam.cz
  • Adresa : Radniční 3, 434 01 Most 1

Klíčová slova

práce

vozidel

příprava

přebírání

předávání

zapůjčení

administrativní

aktivního

imanuálně

prace