PopisImperial Karlovy Vary a. s., karlovarské lázně, hledá

ASISTENT/KA Managera stravovacích provozů

Pracovní náplň:
* odpovídá za připravenost restaurací a kuchyní,
* odpovídá za tvorbu cen, norem a kalkulací, za skladbu jídelního a nápojového lístku, za dodržování předpisů a nařízení
* připravuje podklady pro zákazníky při objednávkách akcí, dohlíží nad akcemi
* odpovídá za tvorbu cen, norem a kalkulací, za skladbu jídelního a nápojového lístku,
* provádí měsíční inventarizace, administrativní a statistické práce atd.

Požadujeme:
* alespoň SŠ s maturitou se zaměřením na hotelnictví, gastronomii
* znalost práce na PC
* znalost RJ a NJ, Aj výhodou
* praxe na pozici vedoucí střediska restaurace, vrchní
* příjemný vzhled a vystupování, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme:
* MZDA DOHODOU
* placené zdravotní volno "Sick Days"
* vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
celodenní personální strava za 30,- Kč
* ubytování

Pracovní podmínky:
* turnusové směny á 12h v rozmezí od 7:00 - 22:00
* místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci

Kontakt: tel: 353207002, HR@impe Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTurnusové služby PracovištěImperial Karlovy Vary a. s. - 000, U Imperiálu 7/31, 36001 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T18:03:35

Společnost

Imperial Karlovy Vary a. s.
  • Imperial Karlovy Vary a. s.
  • Kontakt : Petra Pelíšková
  • Telefon : +420 353 206 405
  • E-mail : HR@imperial-group.cz
  • Adresa : Imperial Karlovy Vary a. s. - 000, U Imperiálu 7/31, 36001 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

odpovídá

práce

norem

kalkulací

nápojového

cen

tvorbu

znalost

zaměstnanecké

skladbu