PopisNáplň práce:
Odpovědnost za plynulý provoz restaurace, Odpovědnost za kvalitu, zboží, přípravu a estetickou úpravu pokrmů, Podílet se na přípravě naší i mezinárodní kuchyně, Spolupracovat s ostatními kolegy v kuchyni na spokojenosti našich hostů, Komunikace s dodavateli, Vytváření poledního menu, Objednávky zboží
Co očekáváme:
Férový přístup, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita a loajalita
Schopnost umět vyřešit krizové situace
Praxe v oboru min. 5 let, Zkušenost s vedením týmu kuchařů a pizzařů
Samostatné rozhodování, Odolnost vůči stresu, Pozitivní přístup, Smysl pro čistotu a pořádek
Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 10:00 - 17:00 hod. nebo e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBOWNESSIE s.r.o. 001, Srbická 464, Sobědruhy, 415 10 Teplice 10 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně55000 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

BOWNESSIE s.r.o.
  • BOWNESSIE s.r.o.
  • Kontakt : Patricie Kapicová
  • Telefon : +420 725 728 234
  • E-mail : patricie.kapicova@sbcentrum.cz
  • Adresa : BOWNESSIE s.r.o. 001, Srbická 464, Sobědruhy, 415 10 Teplice 10

Klíčová slova

přístup

vedením

zodpovědnost

spolehlivost

flexibilita

loajalita schopnost

umět

vyřešit

krizové

situacepraxe