PopisPOŽADUJEME
- vysokoškolské vzdělání zaměření na fyziku a/nebo materiály (min. úroveň Bc.)
- znalost arabského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost anglického jazyka slovem i písmem
- kvalifikace (platná/neplatná) v oblasti průmyslové kvality a inspekcí (NDT, TPI,…)
- technicko-manažerská praxe v oblasti ropného průmyslu min. 15 let
- znalost předpisů ASTM, API, ASME, ANSI, ...
- ochota cestovat, vést obchodní jednání v aj i arabštině
- zkušenosti s ministerstvy ropy v arabských zemích, například s iráckým ministerstvem ropy

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- implementace nového produktu do portfolia společnosti: inspekční a NDT aktivity pro ropný průmysl
- vedení obchodních jednání (arabština) v Iráku a dalších zemích Blízkého Východu
- technický dohled nad inspekčními aktivitami, vypracování technické dokumentace

NABÍZÍME
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- práce v ČR i v zahraničí (Blízký Východ)
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMODERN PROJECTS s.r.o. (Toužimská areál Letňany), Toužimská 771, Letňany, 199 00 Praha 99 Mzda minimálně38000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

MODERN PROJECTS s.r.o.
  • MODERN PROJECTS s.r.o.
  • Kontakt : Ahmed Sharf
  • Telefon : +420 603 459 385
  • E-mail : atg@atg.cz
  • Adresa : MODERN PROJECTS s.r.o. (Toužimská areál Letňany), Toužimská 771, Letňany, 199 00 Praha 99

Klíčová slova

znalost

zemích

jednání

oblasti

min

jazyka

ndt

společnosti

obchodních

vedení