PopisSTRÁŽNÝ/-Á, OBSLUHA KAMEROVÉHO SYSTÉMU
- PP na dobu neurčitou, možnost i zkráceného úvazku, nástup ihned nebo po dohodě, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: ohlídání zboží na marketu, provádění inventur, případné zajištění pachatele, komunikace s PČR, nepravidelné obchůzky
- Požadujeme: bezúhonnost, dobrý zdravotní stav a příjemné vystupování, zkušenosti v oboru a osvědčení o profesní kvalifikaci výhodou
- Nabízíme: náborový příspěvek 1.000,-Kč, odměny, příspěvek na bydlení, možnost záloh na mzdu, po zapracování zvýšení mzdy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Zajíčková Monika, tel.: 607 027 647, e-mail: nabor@apeurope.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAPEurope s.r.o. - Akademika Bedrny, Akademika Bedrny 365/10, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

APEurope s.r.o.
  • APEurope s.r.o.
  • Kontakt : Monika Zajíčková
  • Telefon : +420 607 027 647
  • E-mail : asistentka@apeurope.cz
  • Adresa : APEurope s.r.o. - Akademika Bedrny, Akademika Bedrny 365/10, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

příspěvek

práce

možnost

strážnýá

mzdu

záloh

bydlení

odměny

1000kč

náborový