PopisRECEPČNÍ- na plný nebo zkrácený pracovní úvazek, směny dle dohody, pracovní doba 8.00 - 20.00hod v hlavní sezóně, 8.00 - 16.00 mimo hlavní sezónu. Požadavky: SŠ, částečná znalost NJ nebo AJ, dobrá znalost práce na PC, příjemné a profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost a chuť pracovat.
Náplň práce: příjezdy, odjezdy a evidence hostů, jednání s hosty a řešení jejich požadavků, přijímání plateb za ubytování a další služby
Tel. kontakt možný Po - Pá od 8.00 - 17.00 hodin. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNeurčeno PracovištěEDWARD TOMAS PRODUCTION s.r.o. - Dolní Banná, Dolní Branná 350, 543 62 Dolní Branná Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

EDWARD TOMAS PRODUCTION s.r.o.
  • EDWARD TOMAS PRODUCTION s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Peštová
  • Telefon : +420 775 356 955
  • E-mail : lucie@etp.cz
  • Adresa : EDWARD TOMAS PRODUCTION s.r.o. - Dolní Banná, Dolní Branná 350, 543 62 Dolní Branná

Klíčová slova

pracovní

práce

znalost

hlavní

recepční

jednání

pracovatnáplň

příjezdy

odjezdy

evidence