PopisPožadujeme: min. vzdělání vyučení, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, zkušenost s vedením kolektivu výhodou.
Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti
- možnost profesního růstu
- vstupní zaškolení
- nevyučené v oboru zaučíme,
- přátelský kolektiv
- stravenky v hodnotě 70 Kč, bonusy

Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy.
Nástup možný ihned.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZeman maso-uzeniny, a.s. (Plzeň - Jateční), Plzeň, 303 00 Jateční 47 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Zeman maso-uzeniny, a.s.
  • Zeman maso-uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Martin Karásek
  • Telefon : +420 724 578 621
  • E-mail : karasek@musp.cz
  • Adresa : Zeman maso-uzeniny, a.s. (Plzeň - Jateční), Plzeň, 303 00 Jateční 47

Klíčová slova

zboží

prodejny

vedením

kolektivu

vedení

stravenky

hodnotě

bonusynáplň

práce

administrativy