PopisPracovní náplň laboranta je:
1) Provádění mechanoskopických zkoušek např. komplexní statické a dynamické rázové zkoušky kovových a plastických materiálů, zkoušky na tah. pružnost apod.
Příprava metalografických výbrusů.
Práce na simultánním emisním spektrometru - kvantometru, řízeném počítačem, kalibrace přístroje, provádění analýz včetně vyhodnocování výsledků, provádění výpisů analýz, kontrola kalibračních křivek všech prvků zadaných v programu přístroje, čištění některých měřících míst přístupných obsluze bez demontáže přístroje.
Příprava vzorků oceli a litiny pro spektrální analýzu a mechanické zkoušky.
Stanovení způsobu tepel.zpracování oceli a litiny.
2) Praxe v oboru je nutná minimálně 1 rok.
3) Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, pečlivost a spolehlivost.
4) Časové rozpětí směn - ranní - 5:45-14:15 hod, odpolední - 13:45: - 22:15 hod, noční 21:45 - 6:15 hod.
Způsob prvního kontaktu:
-telefonicky Po-Pá od 7.00-15.30 hod
-e-mailem
osobně v místě výkonu práce.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMencl Guss s.r.o. - provozovna Roudnice nad Labem, Kratochvílova 1107, 413 01 Roudnice nad Labem Mzda minimálně16800 Kč Mzda maximálně20800 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Mencl Guss s.r.o.
  • Mencl Guss s.r.o.
  • Kontakt : Hana Počtová
  • Telefon : +420 727 879 841,412 871 102
  • E-mail : hana.poctova@menclguss.cz
  • Adresa : Mencl Guss s.r.o. - provozovna Roudnice nad Labem, Kratochvílova 1107, 413 01 Roudnice nad Labem

Klíčová slova

zkoušky

přístroje

oceli

provádění

analýz

hod

způsobu

nutná

oboru

litiny 2praxe