PopisNáplň práce - doplňování mazacích olejů do strojů a strojních zařízení, výměny a čištění nádrží.
Požadavky:
- vyučení se zaměřením na strojní profese (případně odborná znalost s mazáním strojních zařízení)
- zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAKNEL HOLDING, spol. s r.o. - pracoviště MOTORPAL a.s., Humpolecká č.p. 313/5, Staré Hory, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

AKNEL HOLDING, spol. s r.o.
  • AKNEL HOLDING, spol. s r.o.
  • Kontakt : Roman Horčička
  • Telefon : +420 604 900 898
  • E-mail : horcicka@aknel.cz
  • Adresa : AKNEL HOLDING, spol. s r.o. - pracoviště MOTORPAL a.s., Humpolecká č.p. 313/5, Staré Hory, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

strojních

náplň

odborná

telefonicky

kontakt

flexibilita první

zodpovědnost

samostatnost

zdatnost

fyzická