PopisPrvní kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně (v sídle firmy v době od 6:00-13:00).
Náplň práce: seřizování moderních automatizovaných linek na výrobu zmrzlin, znalost ovládání elektrozařízení a práce s řídícími systémy Siemens, Omron. Možnost uplatnění vlastních návrhů na zdokonalování techniky.
Další požadavky: vyhl.§ 50/1978 Sb., spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, rozvaha, schopnost jednání s lidmi a schopnost týmové práce. Praxe vítána, není však podmínkou.
Nabízíme práci v moderním, nepřetržitém potravinářském provozu, pracovní uplatnění ve stabilní firmě, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji. Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, měsíční odměny, 13.plat, příplatky nad rámec ZP. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: stravenky plně hrazené firmou, příspěvek na životní pojištění. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěŽďárského 188, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

TIPAFROST, a.s.
  • TIPAFROST, a.s.
  • Kontakt : Simona Příhodová
  • Telefon : +420 568 840 979,725 771 550(po-pá6:00-14:00hod)
  • E-mail : simona.prihodova@tipafrost.com
  • Adresa : Žďárského 188, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

práce

odměny

uplatnění

možnost

schopnost

potravinářském

provozu

pracovní

nepřetržitém

ohodnocení