PopisÚřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu
s § 178 odst. 1 písm. z. č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů
Odborný pracovník trhu práce
Pracoviště:
Úřad práce ČR - Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště Plzeň-město
Hlavní náplň činnosti:
Zpracování a evidence informačních karet (hlášení o nastoupení či ukončení zaměstnání občana EU/EHP a Švýcarska). Nejedná se o přímý kontakt se zaměstnavateli, jde o zpracování doložených formulářů.

Kvalifikační a další požadavky:
ukončené minimálně vzdělání střední s maturitní zkouškou
velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost
svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:
platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
pružná pracovní doba – plný úvazek

předpokládaný nástup: 1. června 2019

pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 10. května 2019 včetně na e-mailovou adresu: lenka.jindrova@uradprace.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : ŽIVOTOPIS
  • Adresa : Úřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

práce

požadavků

řízení

nesplnění

pracoviště

doba

závislosti

odváděné

práci pružná

pracovní