PopisPracoviště Kroměříž
- Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru cestovní ruch, podnikání a ekonomika, management nebo marketing, zkušenosti s projektovým řízením na komunální, krajské i národní úrovni výhodou, praxe na obdobné pozici a znalost AJ nebo NJ výhodou, orientace v problematice destinačního managementu, výborná znalost turistické oblasti dané hranicemi kroměřížského okresu, vynikající komunikační, prezentační a organizační schopnosti, samostatnost, kreativita, spolehlivost, časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B
- Pracovní náplň: zajišťování kompletní agendy činnosti spolku, strategické plánování činnosti a produktů destinace, příprava, realizace a administrace projektů, marketing destinace, tvorba propagačních materiálů, PR, zajišťování činností souvisejících s podáváním žádostí o dotace, spolupráce a partnerství v oblasti cestovního ruchu s veřejným i soukromým sektorem v destinaci i mimo ni, další úkoly vyplývající z potřeb destinační společnosti a turistické oblasti
- Své nabídky obsahující životopis, motivační dopis a stručné pojednání o vaší představě fungování destinačního managementu v regionu (max. 30 ř. formátu A4) zasílejte nejpozději do 17. 5. 2019 na adresu: Ivana Kozáková, Kroměřížsko - sdružení pro cestovní ruch, z. s., Velké nám. 115, 767 01 Kroměříž, nebo elektronicky na adresu kromerizsko@mesto-kromeriz.cz. Poštovní obálku nebo předmět emailové zprávy označte "VŘ destinační manažer." Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVelké náměstí 50/45, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

KROMĚŘÍŽSKO - sdružení pro cestovní ruch, z. s.
  • KROMĚŘÍŽSKO - sdružení pro cestovní ruch, z. s.
  • Kontakt : Ivana Kozáková
  • E-mail : kromerizsko@mesto-kromeriz.cz
  • Adresa : Velké náměstí 50/45, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

výhodou

znalost

zajišťování

destinačního

činnosti

managementu

turistické

oblasti

marketing

destinace