PopisPro naši pobočku v Blansku hledáme dva nové kolegy, Projektového vedoucího a Senior výzkumníka pro sestavení nové skupiny zaměřené na oligonukleotidy.
Základní charakteristika:
Vaše výzkumná práce bude zaměřena na syntézu, vývoj a scale up oligonukleotidů pro terapeutickou aplikaci. Jako jeden ze zakládajících členů nové pracovní skupiny budete mít unikátní příležitost budovat úplně novou oblast odbornosti společnosti. Budete pracovat samostatně na organizaci, koordinaci a provádění vývojových studií a přinášet zdokumentované procesy pro výrobu oligonukleotidů. Odpovědnosti zahrnují syntézu, purifikaci, scale up a reporting.
Náplň práce:
-Vedení/provádění aktivit spojených s navržením a vybavením nového oddělení zaměřeného na oligonukleotidy a nastavování pracovních procesů.
-Samostatné plánování, nastavování, provádění a dokumentace všech aspektů projektů oligonukleotidů; koordinace projektových aktivit tak, aby byly dodrženy časové požadavky, komunikace s různými zákazníky.
-Syntéza oligonukleotidů v rámci různých syntetizačních platforem.
-Spolupráce na specifikaci intermediátů a finálních produktů.
-Vývoj procesů aplikovatelných ve výrobním měřítku.
-Purifikace za použití různých technik.
-Spolupráce v mezinárodním týmu.
Co očekáváme, že nám nabídnete:
-Mgr. nebo Ph.D. vzdělání v oboru chemie, biochemie, molekulární biologie nebo souvisejícím.
-Min. 10 let relevantních laboratorních zkušeností
-Min. 5 let zkušeností s chemií pevné fáze pro peptidy nebo oligonukleotidy
-Angličtinu na vynikající úrovni slovem i písmem
-Silnou znalost struktury a syntézy nukleotidů
-Prokazatelnou zkušenost s ovládáním příslušného laboratorního vybavení a scale upu
Dále byste měli mít:
-Schopnost převzít zodpovědnost za směřování, kontrolu a plánování činností
-Na výsledky a řešení orientovanou osobnost
-Proaktivní přístup, který vám umožní budovat vztahy s kolegy a zákazníky
-Dobré komunikační dovednosti a dobré organizační povědomí
-Velmi dobré technické, analytické dovednosti, schopnost time-managementu
-Pozornost k detailu
Co můžeme nabídnout my:
Zaměstnancům přinášíme zajímavou nabídku benefitů nad rámec jejich mzdy. Níže si můžete přečíst ty hlavní z nich. Za nejvýznamnější však v této oblasti považujeme ty charakteristiky Synthonu, které utváří pracovní prostředí a ovlivňují to, jak se u nás lidé cítí. Mezi ně patří moderní pracovní prostředí, špičkové vybavení, přátelská a podporující atmosféra a v neposlední řadě práce, která má skutečně smysl.
Další:
-Týden dovolené navíc
-Příspěvek na dojíždění
-Příspěvek v případě přestěhování
-Příspěvek na penzijní připojištění
-Příspěvek na životní pojištění
-Benefitní systém cafeteria
-Multisport karta
-Sportovní a společenské aktivity
-Příspěvek na stravování (jídelna přímo v areálu firmy)
-Příspěvky v případě životních a pracovních výročí, svatby, narození dítěte
-Firemní rekreační zařízení v Jeseníkách
-Studené a teplé nápoje na pracovišti zdarma
Pokud Vás uvedená pozice zaujala, neváhejte kontaktovat personalistku: Renata Šebelová, renata.sebelova@synthon.com, tel.: 727 971 593 Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBrněnská č.p. 597/32, 678 01 Blansko Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Synthon, s.r.o.
  • Synthon, s.r.o.
  • Kontakt : Renata Šebelová
  • Telefon : +420 727 971 593
  • E-mail : renata.sebelova@synthon.com
  • Adresa : Brněnská č.p. 597/32, 678 01 Blansko

Klíčová slova

oligonukleotidů

scale

pracovní

vybavení

plánování

pracovních

nastavování

různých

aktivit

případě