PopisKontakt e-mailem. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo níže uvedený e-mail.

Požadujeme VŠ vzdělání - právnická fakulta v magisterském programu, obor právo. Znalost problematiky zadávání veřejných zakázek výhodou, základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou, vysoké pracovní nasazení, odolnost proti stresu. Znalost práce na PC, občanská bezúhonnost. Hlavní náplň činnosti je zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti státní příspěvkové organizace.
Právní podpora při administraci veřejných zakázek a EU projektů, příprava smluv.
Podrobnosti viz příloha.

Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Požadavky:
" VŠ vzdělání - právnická fakulta v magisterském programu, obor právo
" Znalost problematiky zadávání veřejných zakázek výhodou
" Základní orientace v oblasti strukturálních fondů EU výhodou
" Vysoké pracovního nasazení, odolnost proti stresu
" Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce
" Občanská bezúhonnost
" Znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)

Hlavní náplň činnosti:
" Zajištění komplexních právních služeb v rámci činnosti státní příspěvkové organizace
" Právní podpora při administraci veřejných zakázek a EU projektů, příprava smluv
" Aplikace zákona o zaměstnanosti, zákona o zadávání veřejných zakázek, občanského zákoníku, zákoníku práce a dalších předpisů
" Zajištění ukládání smluv v interním informačním systému a registru smluv

Nabízíme:
" Zajímavou a odpovědnou práci
" Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
" Možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
" Pružná pracovní doba
" Příjemné pracovní prostředí
" Firemní dětská skupina
" Možnost ubytování
" Příspěvek na stravování - závodní stravování
" Dovolená v délce 5ti týdnů
" Indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStátní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
  • Kontakt : Lenka Gazdová
  • E-mail : lenka.gazdova@szu.cz
  • Adresa : Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo, Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady

Klíčová slova

zakázek

veřejných

práce

zadávání

pracovní

vzdělání

činnosti

právních

strukturálních

fondů