Popispožadavky: vyučen, bezúhonnost, praxe v ostraze výhodou, určeno pro osoby se zdravotním postižením
pracovní náplň: přidělování úkolů a kontrola práce střežených objektů, jednoduchá administrativní činnost, zajištění chodu a koordinace střežených objektů, dle potřeby i výkon strážní služby
nabízíme: jednosměnný provoz (40 hod./týden), zaměstnání ve stabilní společnosti, dotované obědy, vánoční bonusy
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email personal@pco.cz nebo si telefonicky sjednejte schůzku na tel 387 201 152 nebo 773 742 379. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrbenská 197/23, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

PCO - hlídací služba, s.r.o.
  • PCO - hlídací služba, s.r.o.
  • Kontakt : Roubalová, Hajná
  • Telefon : +420 387 201 152,773 742 379
  • E-mail : personal@pco.cz
  • Adresa : Vrbenská 197/23, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

objektů

střežených

požadavky

dotované

služby nabízíme

jednosměnný

provoz

hodtýden

zaměstnání

stabilní