PopisNáplň práce:
- výkon pečovatelské činnosti v domácnostech klientů:
- pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
- pomoc při osobní hygieně
- pomoc při zajištění stravy
- pomoc při zajištění chodu domácnosti
- zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
- poskytování pomoci při vytváření sociálních a společenských kontaktů
- tvorba a revize individuálních plánů
Požadujeme:
- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- kurz pracovníka v sociálních službách
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost (dobrý zdravotní stav)
- zdravotní průkaz
- očkování proti žloutence typu B
- základní znalost práce s PC
- zkušenost s prací v sociálních službách výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, empatii, loajalitu
- schopnost týmové spolupráce
- základní znalost SQSS
Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
Strukturovaný životopis zaslat do 13.5.2019 na e-mail: veronika.motickova@ceskytesin.charita.cz
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte zkratku pozice "PSS CHPS ČT". Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti (předpokládaný termín 21.5.2019).
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCharitní pečovatelská služba, Český Těšín, Charitní pečovatelská služba, Český Těšín Mzda minimálně17970 Kč Nastoupit od2019-05-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Charita Český Těšín
  • Charita Český Těšín
  • Kontakt : Veronika Motičkova
  • Adresa : Charitní pečovatelská služba, Český Těšín, Charitní pečovatelská služba, Český Těšín

Klíčová slova

sociálních

pomoc

zdravotní

službách

pracovníka

službách

znalost

výkon

základní

zajištění