PopisA11 z:14/8/2018 (HPP, DPČ) a:17/4/2019
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro získání zdravotního průkazu (zdravotní průkaz možno vyřídit při nástupu do zaměstnání na náklady zaměstnavatele)
- praxe vítána
- vztah k dané činnosti - chuť vařit.
Náplň práce:
- příprava a výdej jídel.
Rozvrh pracovní doby:
krátký/dlouhý týden.
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravu
- odměny dle výkonu
- příspěvek na pracovní oblečení
- příjemný kolektiv a pracovní prostředí
- možnost profesionálního růstu (vzdělávací kurzy).
Kontakt telefonicky, e-mailem, uveden viz výše. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěMB Gastro Group s.r.o., pracoviště Zámecká Krčma Paskov, Nádražní 39, 739 21 Paskov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-18T01:59:50

Společnost

MB Gastro Group s.r.o.
  • MB Gastro Group s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Pšenicová
  • Telefon : +420 739 427 114
  • E-mail : prace.mbgastro@seznam.cz
  • Adresa : MB Gastro Group s.r.o., pracoviště Zámecká Krčma Paskov, Nádražní 39, 739 21 Paskov

Klíčová slova

pracovní

zdravotní

příspěvek

a11z1482018

týden zaměstnanecké

výhody

stravu

odměny

dle

výkonu