PopisPřijmeme řidiče/čku autobusu - skibusu, doprava cestujících v rámci areálu Kouty nad Desnou - celková trasa cca 20 km, Kouty nad Desnou - horní stanice lanovky - přečerpávací nádrž Dlouhé Stráně - Kouty nad Desnou.
Náplň práce:
Odbavování cestujících, práce s finanční hotovostí, údržba autobusu. Pracovní doba 8:00 - 17:00 hod.
Požadujeme:
ŘP sk. D, profesní způsobilost, zodpovědnost, svědomitost, pečlivost, slušné a příjemné vystupování.
Pro uchazeče o zaměstnání, kteří mají ŘP sk. B a C možnost zvýšení rekvalifikace na sk. D a získání profesního průkazu.
Zaměstnanecké výhody: práce na prac. poměr, zkrácený úvazek i DPP, DPČ – dle domluvy, firemní benefity - zaměstnanecké stravné, příspěvek na dopravu, zaměstnanecká sleva na jízdné a další služby pro zaměstnance i rodinné příslušníky, sezónní prémie po zapracování, možnost ubytování, pravidelná školení, zázemí stabilní společnosti, mzda od 120,- Kč/hod dle zkušeností. Kontakt: telefonicky, e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěK3 SPORT, s.r.o. - prac. 2, Kouty nad Desnou 30, 788 11 Loučná nad Desnou Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-05-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

K3 SPORT, s.r.o.
  • K3 SPORT, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Zlámalová
  • Telefon : +420 725 477 368
  • E-mail : zlamalova@k3-sport.cz
  • Adresa : K3 SPORT, s.r.o. - prac. 2, Kouty nad Desnou 30, 788 11 Loučná nad Desnou

Klíčová slova

kouty

práce

autobusu

cestujících

možnost

desnou

dle

benefity

sleva

zaměstnanecká