PopisZavedený velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem hledá:
Řidiče dodávky a nákladního vozidla s částečnou výpomocí ve skladu.
Náplň práce:
- rozvoz a svoz materiálu na sklad a pobočky
- rozvoz materiálu zákazníkům
- základní údržba svěřených vozidel
- při nevytíženosti výpomoc ve skladu
Nabízíme:
- motivující mzdové ohodnocení, prémie
- stravenky v hodnotě 110,-Kč- - zaměstnanecké zvýhodněné nákupy
- jednosměnný provoz 6,30 - 15,00 hodin
- HPP na dobu neurčitou - jistota zaměstnání i pravidelné výplaty
- budete patřit do skupiny řidičů, kteří Vám budou nápomocní při zaučení
Požadujeme:
- výuční list - řidičský průkaz B, C, průkaz na VZV - samostatnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, komunikativnost
Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoterovská 601/192, Koterov, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Bi Esse Cz s.r.o.
  • Bi Esse Cz s.r.o.
  • Kontakt : Martina Rachová
  • Telefon : +420 731 142 487
  • E-mail : zamestnani@biesse.cz
  • Adresa : Koterovská 601/192, Koterov, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

materiálu

stravenky

rozvoz

průkaz

zavedený

pravidelné

patřit

výplaty

jistota

zaměstnání