PopisPožadavky: vzdělání nerozhoduje (výuční list v libovolném oboru výhodou), praxe v oboru 1 rok, oprávnění na VZV, zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajálnost vůči firmě
Náplň práce: řízení VZV, manipulace s materiálem
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKněžskodvorská 2277, 370 04 České Budějovice Mzda minimálně22800 Kč Nastoupit od2019-05-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
  • MOTOR JIKOV Slévárna a.s.
  • Kontakt : Blanka Novotná
  • Telefon : +420 389 016 222
  • E-mail : bnovotna@mjgroup.cz
  • Adresa : Kněžskodvorská 2277, 370 04 České Budějovice

Klíčová slova

oboru

příspěvek

vzv

požadavky

podmínky

včetně

systému

odměn zaměstnanecké

benefity

týdnů