PopisMísto výkonu práce: Tyršova č.p. 887, Trmice.
Náplň práce:
" Manipulace se zbožím od dodavatelů
" Naskladňování zboží ve skladu obchodního domu, práce se scanerovým systémem
" Následný výdej zboží zákazníkům

Nabízíme:
" Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
" Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
" Získání oprávnění pro vedení VZV
" Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
" Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
" Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
" Stravenky

Požadujeme:
" ÚSO/SŠ vzdělání
" Praxe v oboru (zkušenosti s VZV výhodou)
" Fyzickou zdatnost
" Příjemné vystupování, ochota a komunikativnost (komunikace se zákazníky při výdeji zboží)
" Časovou flexibilitu (práce na směny a během víkendů - krátký a dlouhý týden)
" Bez požadavků na noční směny
Kontakt: na uvedený e-mail. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSconto Nábytek, s.r.o. - provozovna ÚL, Tyršova 887, 400 04 Trmice Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Sconto Nábytek, s.r.o.
  • Sconto Nábytek, s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Jásek
  • E-mail : kariera@sconto.cz
  • Adresa : Sconto Nábytek, s.r.o. - provozovna ÚL, Tyršova 887, 400 04 Trmice

Klíčová slova

zboží

práce

týdnů quot stravenkypožadujeme quot úsosš

výhodou quot fyzickou

vzv

zkušenosti

oboru

vzdělání quot praxe

místo

délky