PopisPOŽADUJEME: technické vzdělání - obor zemědělská technika, mechanizace, automechanik;
technický přehled; pečlivost, bezúhonnost, ochota k dalšímu vzdělávání ;
výhodou znalost řízení vysokozdvižných vozíků; komunikativnost a týmový duch
NÁPLŇ PRÁCE: příjem, výdej a uskladnění zboží; balení a manipulace se zásilkami;
nakládka - vykládka zboží; vedení a kontrola skladové evidence;
práce s ručním PC terminálem; komunikace se zákazníkem
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnocení ; týden dovolené nad rámec ZP;
dobré pracovní prostředí; možnost vystavení řidičského oprávnění na VZV;
dlouhodobý pracovní vztah; stravenky; vlastní rekreační objekty
MZDA od 23 000,- Kč /mzda bude upřesněna při osobním jednání /

Kontakt: Agrozet České Budějovice a.s., U Sirkárny 30, 371 55 České Budějovice
e-mail: hr@agrozet.cz; tel: 389 012290 - pí. Urie
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAGROZET České Budějovice a.s., U Sirkárny 501/30, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

AGROZET České Budějovice, a.s.
  • AGROZET České Budějovice, a.s.
  • Kontakt : Kontakt
  • Telefon : +420 389 012 290
  • E-mail : hr@agrozet.cz
  • Adresa : AGROZET České Budějovice a.s., U Sirkárny 501/30, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

pracovní

zboží

české

požadujeme

řidičského

vystavení

možnost

prostředí

rámec

zpdobré