PopisPracoviště: Hamerská č.p. 624/19, Olomouc (areál bývalého Hanáckého masokombinátu).
Náplň práce:
- pestrá a různorodá práce v kolektivu 4 kolegů, která zahrnuje následující činnosti
- příjem, výdej zboží zákazníkům
- ukládání zboží do regálů, provádění inventury
- obsluha vysokozdvižného vozíku
- tisk skladových dokladů na PC
- vše se plánuje na základě potřeb expedic zboží zákazníkům
- zaškolení provedeme sami postupnou prací pod vedením zkušeného kolegy
Požadujeme:
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost
- aktivní přístup k pracovním úkolům
- znalost řízení VZV
- zkušenost s prací ve skladu - stačí alespoň několik měsíců
- znalost práce na PC výhodou
Nabízíme:
- zajímavou pracovní příležitost v dynamicky se rozvíjející se společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- příjemný pracovní kolektiv
- zaměstnanecké výhody (stravenky, Multisport karta atd.)
- jednosměnný provoz - pracovní doba je 7:00 - 15:30 hod., víkendy jsou volné
- flexibilitu při výběru dovolené
- nástupní plat: 21.000 Kč
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALMIO,s.r.o. - prac., Hamerská 624/19, Holice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

ALMIO,s.r.o.
  • ALMIO,s.r.o.
  • Kontakt : Milan Sehnal
  • Telefon : +420 585 150 188
  • E-mail : sehnal@almio.cz
  • Adresa : ALMIO,s.r.o. - prac., Hamerská 624/19, Holice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

pracovní

zboží

znalost

prací

práce

pracoviště

zajímavou

mzdové

odpovídající

společnosti